Jak se líčit přirozeně, aneb Nude líčení

Hedy

Jak se líčit přirozeně, aneb Nude líčení

Chcete vypadat přirozeně a přitom ale být nalíčená? Jak udělat to, abyste vypadala dobře, i když na oko nalíčená nebudete, ale ve skutečnosti tomu tak bude.

Co to je takzvané Nude líčení?

Jde o nahé líčení, které na první pohled nikdo nepozná, přesto ale budete vypadat dobře a o to jde určitě mnohým z nás. Nebudete vypadat, jako když ráno vstanete a nic se sebou neuděláte, ale budete vypadat opravdu pěkně a navíc velmi přirozeně. Už když si kupujete líčidla, tak na nich máte napsané, co je to za odstín, nahé líčení na sobě má vždy napsáno Nude a díky tomu nikdy nesáhnete vedle.

Tento název je třeba hledat tam, kde je číslo odstínu, takže například na spodu krabičky, nebo naspodu rtěnky,  či stínů, není to většinou psané pod značkou, ale je to spíše skryté.

Tento styl líčení bude vždycky in a zaručí vám, že budete vypadat přirozeně krásně. Hodí se spíše na denní nošení. Zvýrazní vaší přirozenou krásu.

Jak na takové líčení a co budete potřebovat?

Určitě si pořiďte BB krém. Pleť už potom nepudrujte, ale pouze sjednoťte tímto make-upem. Na tváře použijte tvářenku, která bude mít broskvový nádech, klidně můžete použít i tvářenku v tubě. Tato vypadá velmi přirozeně a nenápadně. Pleti tak dodáte jemný lesk, který navíc bude vypadat naprosto přirozeně.

Oči pak naličte jen stíny přirozené barvy, to znamená béžovými, nebo světlounce hnědými a použijte řasenku. Na rty potom naneste lesk, nebo rtěnku odstín jak jinak, než Nude. S tímto přirozeným líčením nemáte nikdy co zkazit.

Pokud tedy nevíte jakým způsobem se líčit a co by vám slušelo, pak se ličte v Nude barvách. Jsou to barvy, které sluší skutečně každému a jsou také dobrou volbou tehdy, když nakupujete kosmetiku z katalogu a nevíte, jaký odstín vybrat tak, aby vám slušel. Když nevíte, sáhněte po Nude.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply