Rám obličeje? Obočí

Hedy

Rám obličeje? Obočí

V poslední době se na obočí klade velký důraz a tomu se ani nedivím, vždyť dokážete si představit obličej bez obočí? Já stěží…

Kde si nechat upravit obočí?

To je jen na vás. Existuje spousta možností, jak si nechat upravit obočí, například tzv. Brow bary od Benefitu (kosmetické značky), v kosmetickém salonu, nebo třeba sama doma. Já upřednostňuji úpravu profesionály, ale je jen na vás, kolik za to chcete platit, nebo komu důvěřujete na tolik, abyste mu svůj obličej, respektive obočí, svěřili.

Kolik taková úprava stojí?

Záleží kde a kým si obočí necháte upravit. Cena se pohybuje od 35ti Kč za domácí úpravy, kdy potřebujete pouze pinzetu, až po zhruba 500 Kč i s nabarvením obočí v profesionálním salonu.

Tolik druhů úprav obočí, kterou si vybrat?

Instagramové obočí, v poslední době asi největší trend. Je to dost rozporuplný trend. Jedna strana říká, jak je to krásné, dokáže vykouzlit opravdu krásný rys obličeje a druhá strana tvrdí, jak je to nepřirozené a ošklivé. Je na každém, k jaké straně se přidá, nemyslím si však, že všichni mají ráno čas si vykreslovat půl hodiny obočí.

Rada na závěr

Obočí je sice důležitý rys obličeje, na který se v poslední době klade velký důraz, ale pořád to není to nejdůležitější. Mějte obočí, jaké chcete a jaké se líbí vám. Ostatně tak by to mělo být se vším.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply