Účesem

Používejte brazilský keratin! Uzdravíte své vlasy rychle a za rozumnou cenu.

Používejte brazilský keratin! Uzdravíte své vlasy rychle a za rozumnou cenu.

Vlasy jsou pro každou ženu nesmírně důležité, a proto by o ně měla správně pečovat. Většinou si je všechny nechávají barvit nebo melírovat, některé mají trvalou anebo je poškozují jiným způsobem. I takové slunce jim na kráse nepřidá a nedělá vůbec dobře.

V roce 2006 byl v Brazílii vyvinut brazilský keratin, který má pro všechny typy vlasů jen ty nejlepší účinky. Pokud jsou vaše vlasy poškozené, ztratí svůj přírodní keratin, můžete jej velmi snadno nahradit právě keratinem brazilským.

Snadná aplikace a kvalitní péče i doma

Dost možná jste slyšela o aplikaci v salonech. Nicméně se jedná o metodu velmi nákladnou a její cena sahá do tisíců. Aplikovat keratin si však můžete snadno a pohodlně sama doma, a to za zlomek ceny. Umožní vám to keratin Exclusive. Jde o jedinečný vlasový přípravek založený na čistě přírodní bázi. Vyřeší okamžitě vaše problémy s narušenými, poškozenými vlasy dokonce zkrotí i neposlušnou vlnitou hřívu. Tato velmi jednoduchá aplikace vám zajistí rovné vlasy bez roztřepených konečků.

Už není potřeba každodenní žehlení!

Dost možná i vy patříte k těm ženám, které aby byly hezké, každé ráno pracně žehlí a upravují účes do podoby, aby byl hladký, krásný a především rovný. Zapomeňte na to. Po aplikaci keratinu, můžete žehličku uklidit do šuplíku a vyndat ji až za 3 měsíce, kdy budete opět aplikovat přípravek na vaše vlasy.

Neublíží vám ani vlhko, ani voda, vlasy už budou jen rovné, lesklé, vyživené, zdravé a bohaté. Keratin chrání vlasy jak zevnitř, tak zvenku. Díky obsahu Panthenolu jde rozčesávání lépe a dochází k rychlejšímu růstu.

Výhoda je, že nemusíte navštěvovat žádné salony a platit tisíce. Za pouhých 299 Kč nabízí brazilský keratin keratin shop, pořiďte si jej a naneste jej v klidu domova. Aplikace je velice jednoduchá, stačí nastříkat roztok pomocí rozprašovače po celé délce vlasů, nechat působit a pak zažehlit. Víc proto nebudete muset dělat. Nejlepší účinky uvidíte na vlasech silně poškozených a vlnitých. Keratin Exclusive je český výrobek, proto má tak zajímavou cenu.

 

Chraňte svou hřívu před nepříznivými vlivy jako je sluneční záření, barvení, vítr, mráz, chlorovaná či mořská voda a mnoho dalšího.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *