Jak skrýt velký nos

Hedy

Jak skrýt velký nos

Autor obrázku: Jessica Spengler

Každá máme něco. Jedné vadí, že má malá prsa, druhé vadí větší boky, ale některým holkám může vadit velký nos. Většina takových věcí se dá lehce skrýt nebo napravit, co ale s velkým nosem? A od toho je tu tento článek.

Upoutej pozornost k něčemu jinému

To je ten nejjednodušší způsob. Samozřejmě, že si lidé kolem tebe tvého nosu všimnou, ale nebude to tolik bít do očí. Zkus si zvýraznit oči linkami nebo rty rtěnkou, zaujmi skvělým účesem nebo outfitem.

Dva odstíny make-upu

Kup si o odstín tmavší make-up a make-up, který bude odpovídat barvě tvé pleti. Make-upy by se od sebe neměly výrazně lišit, jenom lehce, neboj se je zkoušet společně. A k čemu to vlastně je? Všechno co je tmavší, se bude opticky zdát menší a naopak. Proto se tvůj nos opticky vyváží.

Nanes běžný make-up, ale nenanášej ho na nos. Na nos aplikuj tmavší make-up. Snaž se tmavší make-up rozetřít do ztracena, aby nebyl vidět přechod make-upu. Vše zafixuj pudrem.

„Krycí“ účes

Pokud tě velký nos opravdu hodně trápí, bohužel tě to trochu bude omezovat i v účesech. Rozhodně zapomeň na ofinu, která by tvůj nos zvýrazňovala. Naopak se neboj nechat si vlasy prostříhat, navlnit. Vzdušné účesy se pro větší nosánek skvěle hodí.

Pomoc odborníků

Poslední tvou možností je plastická operace. Než se ale pro plastiku opravdu rozhodneš, zamysli se nad tím, jestli to není zbytečné. Mnohdy holčiny ani velký nos nemají, ale pouze ho tak vnímají. Proto se o tom neboj poradit i s někým blízkým, třeba s kamarádkou, nebo přímo s vizážistou.

Změna tvaru nosu je velkým zásahem do celkového vzhledu obličeje, může mít vliv na dojem z člověka, třeba že z tebe jiný nos udělá přísně, stroze, rázně vypadající ženu a třeba by ti to nebylo příjemné. Chce to skutečně důkladné promyšlení, jestli do této změny jít, nebo ne.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply