Chcete si udržet jiskru ve vašem vztahu? Máme pro vás fajn rady.

Hedy

Chcete si udržet jiskru ve vašem vztahu? Máme pro vás fajn rady.

Víme sami dobře, že je nutné paralelně pečovat o vše, co je pro nás důležité a také jsme si vědomi toho, že je potřebné pečovat o to, co chceme dlouhodobě udržet – nevyjímaje partnerský vztah.

Pojďme na to!

Autor obrázku: EvelynGiggles

1. Důležité jsou maličkosti: detaily tvoří celek a proto je důležité na ně nezapomínat. Zanechte partnerovi příjemný vzkaz – například v kuchyni na stole či v koupelně na zrcadle. Může být o tom,  jak ho milujete nebo co pro vás znamená – Uvolněte svou kreativitu. Potěšíte tím partnera, který si na vás s láskou vzpomene.

2. Každý má jiné city a prožívání. Berte to na vědomí: ne vždy se shodneme a častokrát každý reagujeme jinak. Je potřebné poznat svého partnera i po emoční stránce a rozpoznat jeho změny nálad. Uvidíte, že vám oběma bude lépe a budete spolu šťastnější.

3. Smích je „brácha“ štěstí: život není  jen radostný a pozitivní. Ale to neznamená, že s partnerem budete prožívat to samé, jako kupříkladu práci – nudu. Zkuste vymyslet nějaký plán, který spolu s partnerem  podniknete a tím prožijete úsměvné chvíle. I takový film nebo večeře, procházka vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

4. Polibek: vzpomínáte na to, když jste se s partnerem líbali celý den a nemohli jste přestat? Možná vám to chybí a zapomínáte na to, jak je to důležité. Pojďte to změnit a ukažte partnerovi svou touhu.

Autor obrázku: bigbirdz

5. „Rande“ jako součást vztahu: jste v práci a váš přítel též? Končíte v podobnou hodinu? Využijte toho, překvapte a napište mu v kolik a kde se sejdete. Tím „opepříte“ vztah a také odbouráte únavu.

6. Naslouchejte jeden druhému:  umění naslouchat je vzácné,  a pokud jej ovládáme, dokáže zázraky. Jste-li vnímavá, určitě se vám bude hodit, když se naučíte zcela rozumět svému partnerovi. Potěšíte ho, když zareagujete na to, co ho tíží a dokážete ho pochopit. Každá práce na vztahu má své plus a pokud se do toho pustíte hned dnes – změny přijdou během pár týdnů. Rozumíte svému partnerovi? Pokud je odpověď „ne“, víte co máte dělat.

7. Mějte společný zájem: pokud máte rozdílné zájmy, je potřebné si určit aspoň jednu věc, kterou budete dělat společně. O které se můžete bavit a rozvíjet se v ní. Vždy je krásné, když můžete dělat nějakou činnost s někým koho milujete. Četba knih, běhání, výtvarná činnost, bowling a podobně. Vždy se dá něco najít co vás bude spojovat!

Práce na vztahu se vyplatí!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply