Jak mít spokojené manželství

Hedy

Jak mít spokojené manželství

Kdo by si to nepřál. Určitě závidíte svým sousedům to harmonické manželství, které je plné pochopení lásky a porozumění, což vám doma určitě chybí.

Jak na to, aby i vy jste doma měli harmonické manželství, které vám bude každý závidět?

Aby vaše manželství bylo ideální, je třeba, abyste se doma uměli bavit a klidně si spolu i vyměňovali názory. Nemusíte s druhým bojovat, ale klidně můžete říci to, co si myslíte, protože tím, že budete mlčet a držet to v sobě docílíte pouze toho, že se ve vás bude hromadit vztek a nakonec vybuchnete. Mlčením nic nevyřeší, ale naopak. Problémy se na sebe budou nabalovat.

Abyste se manželovi pořád líbila, je třeba vypadat stále atraktivně a svůdně. Zapomeňte na vytahaná pyžama a neupravený vzhled. Každé ráno se pečlivě věnujte tomu, že se upravíte a nalíčíte a to i přesto, že nikam nepůjdete. Jedině tak docílíte toho, že se svému manželovi budete stále líbit a budete pro něj vypadat dobře.

Zapomeňte na hloupé zdrobněliny a oslovujte se jménem. Jméno může být ale zdrobnělé. Janičko, Helenko, Honzíku, na tom není nic zvláštního. Na oslovení typu koťátko, či sluníčko raději zapomeňte. Na veřejnosti můžete vypadat i trapně.

Nejděte si jak společné koníčky, tak i takové, které budete provozovat každý zvlášť. Mějte k sobě blíž, protože jedině tak se neodcizíte. Pokud si najdete společný koníček a to například hraní golfu, tak budete moci spolu sdílet své úspěchy a povídat si o tom.

Pokud pak budete mít i rozdílné koníčky, budete se pak na sebe těšit, protože si jeden od druhého odpočinete a své volné chvíle budete trávit odděleně. Manželství je křehký vztah, o který je třeba pečovat a pořád na něm pracovat. Nic nepodceňujte.

Hodně si povídejte a řešte spolu problémy. Nepodceňujte žádnou situaci. Bavte se doma jak o tom jak jste byli úspěšní, ale i neúspěšní. Bavte se o dobrém, i tom zlém.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply