Je lepší mít v posteli nevybouřeného kluka, nebo zkušeného muže?

Hedy

Je lepší mít v posteli nevybouřeného kluka, nebo zkušeného muže?

Někdy nás to nutí přemýšlet o tom, zda je lepší mít v posteli nevybouřeného kluka, nebo zkušeného muže. Věřte, nebo ne, ale obojí má své klady i zápory. Nevybouřeného kluka si můžete užít velice často a můžete jej také naučit to, co byste ráda. Máte možnost ukázat mu vše, co byste ráda a naopak o věcech, o kterých nejste přesvědčena, že by se vám mohly líbit,  se nemusíte vůbec zmiňovat. Výchova nezkušeného v jeho sexuální výchově, je čistě jen ve vaší režii.

Co se týká chtíče, budou na tom nejspíš oba dva stejně, ale mladší má samozřejmě mnohem více energie. U starších mužů se mohou v jejich věku vyskytnout určité poruchy, s těmi se dá ale dobře bojovat. Ženu se musí umět před pohlavním stykem dobře naladit, a pokud to dotyčný udělá, je to jedině dobře. V tomto směru je pak důležitější, když muž ví, co dělat a zkušenější si ví mnohem více rady, než ten mladší. Mladší muži na předehru moc nedají, protože jim přijde zbytečná. S postupem času ale zjistí, že bez předehry to prostě není ono. I když mladší muži vypadají většinou lépe, neumějí samotný akt tak dokonale provést, jako ti, kdož už vědí, co žena chce.

Ženy tudíž většinou začínají s muži mladšími, ale končí v náručích mužů starších. Ti se nepředvádí a nehoní za orgasmem tak, jako to dělají muži mladší. Navíc už ve svém věku nemají potřebu střídat partnerky a tak bývají i věrnějšími. U mladých platí nepsané pravidlo, že čím více zářezů mají, tím jsou lepší. Určitě ale nejsou všichni muži stejní a v řadách mladých se najdou velmi zdatní a věrní milenci a v řadách těch starších naopak proutníci, kteří berou vše, co jim takzvaně skočí do cesty. Důležité je tedy také vybírat partnera podle charakteru.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply