Když se zamilujete do kolegy

Hedy

Když se zamilujete do kolegy

Že není láska ke kolegovi nic neobvyklého, to snad není třeba připomínat… V zaměstnání se nacházíme denně velké množství hodin a mnohdy trávíme více času s kolegy, než s partnerem. Poté se tedy může stát to, že dojde ke vzplanutí na pracovišti a zamilujeme se do kolegy.

Nebezpečí lásky na pracovišti

Otázkou je to, jestli jste oba svobodní. Pokud ano, pak novému vztahu nic nebrání. Je-li jeden z vás, nebo dokonce jste-li oba zadaní, můžete se setkat s velkým problémem.

Pokud jste svobodní a druhá strana má stejné city k vám, jako vy k ní, pak je to velmi příjemná situace, díky které se vlastně i do práce těšíte. Uvědomte si ale jednu věc – zamilujete-li se do kolegy z práce, pak spolu budete trávit velmi mnoho času. Budete spolu jak v práci, tak i po práci a to vám může způsobit časem ponorku, kdy si polezete vzájemně na nervy a nebudete mít chvilku od toho druhého klid. Na druhou stranu si ale můžete vytvořit jeden na druhém závislost.

Mějte chvíle, kdy nebudete spolu

Pokud se zamilujete do kolegy z práce, tak je třeba, abyste si našli oba dva koníčky, které budete vykonávat každý zvlášť a také je třeba si po práci vyrazit sami někam s přáteli, abyste spolu netrávili celé dny, ale mohli být alespoň chvilku sami a věnovat se tak i svým záležitostem.

Tajit vztah s kolegou je velmi obtížené

Horší to je v případě, kdy se zamilujete do někoho kdo je zadaný, nebo jste zadaní vy sami. To je pak velký problém, který se buďto řeší nevěrou, nebo rozchodem, nebo se vztah nerozvine a bude se jednat pouze o platonickou lásku.

Pokud se rozhodnete být „pouze“ nevěrní, tak si dávejte pozor na to, aby se o vašem vztahu nedozvěděli další kolegové, kteří by to mohli chtít vyzradit a uškodit vám tak. Takovýto vztah je třeba držet přísně pod pokličkou a nedat nikomu šanci k tomu, aby vás z něčeho podezíral. To bude samozřejmě velmi těžké a chce to být dobrým hercem a umět výborně kamuflovat.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply