Chci partnera s penězi, ale nejsem zlatokopka

Hedy

Chci partnera s penězi, ale nejsem zlatokopka

Je celkem logické, že nikoho z nás nebaví život, který je o tom, neustále si něco odepírat a žít od výplaty k výplatě jen proto, že prostě máme nedostatek financí. Každý by si přál žít minimálně tak, aby si mohl koupit to, co potřebuje a nemusel řešit, jestli je před výplatou, či nikoliv.

Proto však nemusíte být nutně zlatokopka, ale prostě chcete mít jistoty, které vám umožní žít lepší život. Představa, že žijete takto a to ještě neřešíte to, že máte rodinu, je hrozná. Teď si ještě představte, že by ta rodina měla přijít a vy v ní fungovat s mnohem vyššími výdaji a naopak ještě nižšími příjmy.

Žena, která žije ve vztahu, kde příjem je velký problém, zažívá stres, a i když je jinak s partnerem šťastná, tak řeší to, že se poohlíží i jinde a to po partnerovi, který by byl schopný ji zajistit a to i tehdy, jestliže by spolu založili rodinu. Nejde o myšlení zlatokopky, ale jde o to, že pokud toužíme již po miminku, chceme mu dát to nejlepší a chceme, aby se naše dítě mělo dobře.

Takto uvažuje každá matka, a proto se tomuto nemůže žádný muž divit. Pokud tedy není schopný vydělat dostatek peněz, je to špatně a i poměrně skromná žena, mu bude mít tendence při první příležitosti utéct.

I když máte u sebe muže, kterého milujete a je to chlap, který miluje vás, společně je vám fajn, ale cítíte, že po finanční stránce vám nestačí, pak je touha po finanční jistotě mnohem silnější, než láska a vy si dříve, nebo později stejně najdete někoho jiného a to někoho, kdo vám finance dá, i když život s ním nebude tak harmonický, jako život s chudým partnerem.

Peníze vládnou světem a bohužel se to podepisuje na nás na všech. Jsou pro nás mnohdy důležitější, než opravdová láska. Je to dané tou dobou, ve které žijeme. Jde o dobu plnou nejistot a stresu, která nás nutí přemýšlet úplně jinak.

Podobné články

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply