Chcete ulovit milionáře?

Hedy

Chcete ulovit milionáře?

Pokud toužíte po lásce a ráda byste se i vdala, pak samozřejmě máte možnost, a co když navíc váš milý má na kontě nějaký ten milion? Pak je to samozřejmě plus. Které z nás by se toto nelíbilo a nebyla to pro ní lákavá šance? Každá bychom toto chytla za pačesy a nepustila.

Chcete vědět, jak ulovit milionáře?

Dáme vám pár typů. Nejprve je třeba do sebe investovat peníze. Upravte se, dbejte na pěkný make-up a choďte hezky oblečená. Velmi důležité je také to, když dbáte i o svou postavu. Musíte prostě vypadat atraktivně. Milionář se jen těžko zamiluje do šedé myšky. On chce něco víc, protože sám vám má co nabídnout.

Další důležitá věc je vzdělání. Těžko ulovíte milionáře, pokud budete dělat v továrně u pásu. Milionář kolem sebe bude chtít nejen krásnou ženu, ale ženu, která bude i chytrá a která jej ve společnosti bude umět reprezentovat nejen vzhledem, ale také vzdělaností.

Abyste vůbec měla šanci narazit na milionáře, je třeba hledat akce, kde se tito lidé pohybují. Dostat se na nějaký milionářský večírek pro vás bude velká výhra. Pokud se vám podaří ulovit si muže s miliony na kontě, pak se budete muset připravit na to, že s ním budete chodit na obchodní schůzky a vítat jeho významné klienty. Zjistěte si vše o etiketě, ať nevypadáte neznale.

Začněte chodit na golf. Investice to pro vás sice bude velká, ale právě zde máte šanci, že se dostanete mezi smetánku a že se budete moci s nějakým pěkným milionářem seznámit. Netlačte na pilu, ale buďte svá. Nesnažte se ze sebe dělat něco, co nejste, mohlo by se vám to sakra vymstít.

Pokud už máte na nějakého milionáře spadeno, tak si ještě prověřte, v čem vlastně podniká a zda je to práce legální, aby se vám nestalo, že si svého milého nabrnknete a v tu ránu vám ho zavřou. Podívejte se jeho podnikání pod pokličku.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply