Nechte si vrátit peníze z nakupování na internetu

Hedy

Nechte si vrátit peníze z nakupování na internetu

Nakupujete ráda na internetu? Aby ne, vždyť online nakupuje zhruba polovina Čechů. Čím mladší spotřebitelé, tím jsou čísla vyšší. Nejčastěji si online kupujeme oblečení, boty, kosmetiku a elektroniku.

Výhody nakupování online jsou jasné. Pro mladší generace je nejčastějším důvodem časová úspora – je výhodné, když si nakoupíte z pohodlí domova a nemusíte jezdit nikam daleko. Obzvlášť pokud bydlíte v menším městě, kde není žádné velké nákupní centrum. Dalším důvodem využívání e-shopů je uspoření peněz. E-shopy mnohdy nabízí zboží levněji než kamenné obchody, s využitím slevových kuponů, speciálních akcí a služeb jako PlnáPeněženka.cz se dostáváte na úplně jiné částky.

Kdo nakupuje na internetu bez speciálních slev, prohloupí. Ušetřit se dají desetikoruny, při větších nákupech i stokoruny. Snadno a zdarma to funguje s PlnouPeněženkou.cz. Nedává vám žádné slevy nebo body, za každý nákup v partnerském e-shopu dostanete rovnou peníze. Službu využívají desetitisíce Čechů a všichni jsou s ní nadmíru spokojení.

Jak to funguje?

Vytvoříte si svůj účet na PlnáPeněženka.cz a můžete nakupovat v e-shopech, jak jste zvyklí. Jediné, co je potřeba, je navštívit e-shop přes odkaz na stránkách PlnáPěněženka.cz. Když na odkaz kliknete, budete přesměrování do e-shopu, a pokud tam uskutečníte nákup, platba se spáruje s vaším účtem v PlnéPeněžence. Po potvrzení nákupu ze strany e-shopu se vám na účet v PlnéPeněžence připíše až 15 % z částky, kterou jste v e-shopu utratili. A pak, kdykoliv se vám zachce, si necháte nasbírané peníze z PlnéPeněženky poslat na svůj účet.

PlnáPeněženka.cz spolupracuje s mnoha českými a slovenskými elektronickými obchody. Jejich seznam najdete přímo na webu, ale vězte, že ty nejznámější tam nechybí. Obzvlášť velké zastoupení mají obchody s módou. V seznamu jsou například Bonprix.cz, Tchibo.cz či Zoot.cz. A kdybyste v seznamu svůj oblíbený e-shop náhodou nenašla, není problém kontaktovat podporu a třeba ho brzy přidají. PlnáPeněženka.cz totiž vychází svým uživatelům vstříc.

Získat peníze z nákupu na internetu je snadné. Když navíc doporučíte službu i svým přátelům, máte možnost získat až 2 000 Kč navíc. To zní zajímavě, ne?

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply