Hubnutí a detoxikace s přírodními doplňky stravy

Hedy

Hubnutí a detoxikace s přírodními doplňky stravy

By: Zaqqy

Chcete své tělo udržet zdravé, pomoct mu zbavit se škodlivých látek a správně fungovat? Vyzkoušejte některé doplňky stravy, které dodají tělu potřebné vitamíny, pročistí ho a pomůžou vám zbavit se přebytečných kil. Nyní máte na dosah ruky zdravé a krásné tělo!

Zelená káva pro hubnutí i detoxikaci

Zelená káva nejen, že tělo pročišťuje, ale podílí se také na vstřebávání cukrů, díky čemuž je považovaná za velmi účinný přípravek na hubnutí. Doplněk stravy vyrobený ze zelené kávy podporuje ztrátu tukové tkáně a zabraňuje také usazování tuku. Tím způsobuje úbytek váhy.

Díky látce zvané kyselina chlorogenová, je tělo postupně pročišťováno a zbavováno všech škodlivých látek. Tato kyselina se vyskytuje pouze v zelené kávě. Pražená káva tuto látku neosahuje, protože průmyslové zpracování tuto látku zničí. Zelená káva navíc obsahuje také kyselinu kávovou, která je velmi účinným a osvědčeným antioxidantem.

Detoxikujte své tělo přírodními zázraky

Příroda nám nabízí mnoho úžasných rostlin, které jsou lidskému organismu prospěšné. Pročišťují ho a posilují imunitu. Rostlina aloe vera je známá především svými velkými léčivými účinky. Je vhodná na různá poranění a popálení a rychle hojí všechny rány. Je však také vhodná pro detoxikaci těla.

Aloe gel na detoxikaci, který nabízí hlavnezdrave.cz, obsahuje šťávu z aloe vera a mnoho výtažků z různých léčivých rostlin jako je pampeliška, kopřiva nebo zelený čaj. Vaše tělo perfektně pročistí a zbaví ho všech škodlivých látek. Šťáva z aloe vera má příznivý vliv na zažívání. Podporuje funkci střev a žaludku. Výtažky ze zeleného čaje a kopřivy pomáhají odstranit přebytečnou vodu z těla a regulují tak tělesnou hmotnost. Zadržování vody zvyšuje tělesnou hmotnost a tento odvodňovací čas vám pomůže se přebytečné vody účinně zbavit.

Pro správnou funkci močových cest je zde výtažek z pampelišky, který podporuje správnou funkci ledvin, ale i jater a trávicího ústrojí.

Hlavnezdrave.cz nabízí mnoho výhodných balíčků, které vás jistě potěší. Zhubnout a pročistit tělo je teď velmi jednoduché. Hlavnezdrave.cz nabízí rychlé dodání a poštovné zdarma na všechny produkty. Získat můžete také slevové kupony, které jistě potěší, např. slevový kupon 100 Kč na nákup: alcalp.

Využijte lákavých nabídek a udělejte něco pro své tělo.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply