Okouzli zážitkem s pivem, vínem nebo jídlem!

admin


Láska prochází žaludkem a romantický pobyt s gastronomickým zážitkem jistě nenechá chladného žádného muže.  Nejen výročí seznámení či svatby by mělo být záminkou ke strávení tohoto slavnostního dne ve dvou. Udělejte svoji polovičce radost a darujte ji zážitek, který si můžete vychutnat společně.

Máte rádi kvalitní víno? Poznejte pěstování vína v tradičních vinařských oblastech a nechte se unést procítěnou atmosférou vinných sklípků se soukromou degustací vín.

Zažijte společnou vinnou koupel s červeným vínem, obilným výtažkem, hroznovým olejem a vinnými kvasnicemi v dřevěné kádi připomínající vinný sud. Nechte se namasírovat vinným masážním olejem.

Okouzli zážitkem s pivem, vínem nebo jídlem!Preferujete pivo – český národní nápoj, symbol české národní identity a klíčový prvek v oblasti rekreace? Obdarujte partnera gurmánským zážitkem z konzumace různých druhů piva, nebo exkurzí do pivovaru s poznáváním historie a současných technologií výroby piva.

Zažijte víkend v pivovaru, darujte mu pivní masáž s romantickou pivní lázní ve společné vaně. Lázně kromě koupele, léčivých zábalů a masáží zahrnují i pití piva. Hlavní složkou pivní lázně je voda obohacená o živé kultury pivovarských kvasnic a směsi drcených bylin. Hladinu lázně pokrývá pivní pěna a celkový dojem dokresluje charakteristická vůně čerstvě uvařeného piva. Pivní lázně též působí pozitivně na imunitní systém.

Vychutnejte gastronomické speciality našich sousedů, prožijte spolu labužnickou Paříž, maďarský klobásový festival, Vídeň mezi kavárnami, vinnými šenky s vídeňským řízkem a vídeňskou kávou. Vydejte se na exkurzi do rakouské čokoládovny Lindt, navštivte požitkářskou Itálii. Na severní Moravě Vás čeká moře ryb nejen na talíři. V Kyjově oslavte konec roku Silvestrovsko – gastronomickým pobytem.

V Hustopečích je pro Vás připraven romantický gastronomický podzim, ve Skalce u Chebu Vás čeká tradiční česká zabíjačka.

Ucelenou nabídku naleznete na: www.pivoavino.cz

Okouzli zážitkem s pivem, vínem nebo jídlem!

Obrázky: PivoaVino.cz

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply