Tag Archives dieta

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bav...

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bavit

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bavit Toužíte shodit pár kil a vytvarovat postavu do plavek? Pokud se nechcete zařadit k těm, co zkouší neúspěšně hubnout každý rok, musíte si uvědomit, že nejdůležitější je správné stravování. Málokdo má ovšem čas si chystat... číst více »

S hubnutím nespěchejte, budete tak blíž ...

S hubnutím nespěchejte, budete tak blíž k úspěchu

S hubnutím nespěchejte, budete tak blíž k úspěchu Možná jste si také dali předsevzetí, že s nástupem nového roku začnete hubnout. Většina z nás nasadí abnormální, rychlé tempo, drží dietu, trénuje přehnané kvantum cviků a tráví hodiny v zápřahu v posilovně,... číst více »

10 dietních super triků

10 dietních super triků

10 dietních super triků Pokud chcete snížit váhu, zhubnout, je potřeba se více hýbat, jíst zdravě, méně a pravidelně. Ale to každý ví. Pokud vám ale už docházejí nápady, jak vlastně na to a aby to už konečně fungovalo, můžete se inspirovat. Etikety Nezapomeňte se dívat... číst více »

Hubnutí po svátcích?

Hubnutí po svátcích?

Hubnutí po svátcích? Jak se naše váha během Vánoc změní? No, logicky by se dalo vyvodit, že když na Štědrý den držíme pust, tak bychom měli zhubnout, ale opak je pravdou. Před Vánoci každý něco připravuje, ať jde o tradiční vánočku či každoroční cukroví. Při... číst více »

Jak efektivně zhubnout?

Jak efektivně zhubnout? Je mnoho diet a článků o dietách, ať už drastických nebo normálních, ale poradím Vám jeden typ, který mám sama vyzkoušený a na tuty zabírá a... číst více »

Fungující dieta

Fungující dieta Hladovění, málo energie, jojo-efekt… Tohle jsou velké obavy žen, které chtějí hubnout. Existuje nesčetně druhů diet – některé jsou příjemné, jiné... číst více »

Zeštíhlující dieta – aneb jak správně hubnout

Blíží se léto, čas plavek a opalování se a každá z nás přemýšlí nad tím, jak mít co nejhezčí postavu, abychom zaujali mužský protějšek. Existuje několik způsobů, jak... číst více »