Chcete mít větší pozadí? Poradíme vám, jak na to!

Hedy

Chcete mít větší pozadí? Poradíme vám, jak na to!

Dost možná se i vám líbí pozadí latinskoamerických krásek a chtěla byste mít také takové. To, že se pozadí dá nechat plastickým chirurgem zvětšit, už je stará věc, ale co když odmítáte podstoupit plastickou operaci, a přesto byste větší pozadí ráda měla?

Trend velkého pozadí je tu a je stejně důležitý pro spousty žen, jako fakt, že mají velká a krásná prsa. Nejobdivovanější zadek světa má bezesporu Kim Kardashian. Její pozadí se stalo terčem pro novináře a tak není divu, že po něm touží nejedna žena. Zapomeňte na vyzáblé postavy, protože novým trendem jsou pořádné zadky, které se nedají přehlédnout.

Je spousta žen, které si nechaly zadeček zvětšit pomocí plastik, tukových injekcí, silikonových implantátů, což samozřejmě není nikterak levné. Na řadu však přicházejí další věci a nová neinvazivní řešení.

Na trhu se objevily džíny, které vám pozadí zvětší a nadzvednou až o 5 centimetrů a tyto džíny se staly naprostým trhákem. Všude, kde se objevily, byly hned vyprodané. Ženy po nich prahnou stejně jako po push-up podprsenkách. V těchto džínech totiž křivky získají daleko větší a zaoblenější tvar. Kalhoty nejen že zvětší hýždě, ale ještě i zploští vaše bříško. Pokud si je pořídíte, budete naprosto dokonalá a vězte, že na sebe zcela jistě upoutáte pozornost.

Kromě kalhot se pak prodávají i různé jiné vycpávky na vaše pozadí, které hýždě jednak zvětší a pak také nadzvednou. Nejedná se o nic drahého, je to stejné jako s podprsenkami. Konečně budete moci mít dokonalé a zajímavě vystouplé pozadí bez toho, abyste musela navštěvovat plastického chirurga. Jediná nevýhoda je, když vás někdo po zadečku plácne, nebo když se pak svléknete před svým partnerem a on zjistí, že to vše je vlastně jen hra. Ovšem to samé máme i u prsou. Také není všechno zlato, co se třpytí…

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply