Nejčastější módní prohřešky žen

Hedy

Nejčastější módní prohřešky žen

Možná i vy patříte k těm typům žen, které rády experimentují a které neustále zkoušejí všelijaké novinky. Ano, jsou skutečně takové vychytávky, které zakryjí naše nedokonalosti a které nám pomohou zbavit se mindráků a umožní nám cítit se lépe. Jenže, ne všechno je takové jak by se mohlo zdát.

Jaké jsou nejčastější módní prohřešky žen?

Máte jemné a krátké vlasy a přála byste si mít hustou hřívu? Pak si určitě pohráváte s myšlenkou své vlasy prodloužit a zhustit. Jenže ne vždy to vypadá pěkně, takové vlasy chtějí opravdu profesionální prodloužení.

Na první pohled to sice vypadá pěkně, ale neustále si musíte hlídat spoje, aby nebyly vidět, pramínek vám může vypadnout, vlasy potřebují velmi dobrou údržbu. Pokud vám pak partner vjede prsty do vlasů, ucítí spoje, pokud vás zatahá, nebo si v noci vlasy přilehnete, tak vám pramen může vypadnout.

To však není vše. Další módní prohřešek jsou umělé řasy. Vypadají skutečně nepřirozeně, spíše jak když máte na řasách mávátka a navíc se musejí každých 14 dnů doplňovat, což stojí dost peněz. Když vám pak umělá řasa vypadne, tak většinou vypadne i s vaší  vlastní řasou a po sundání řas umělých, dostanou ty vaše pořádně zabrat.

Gelové nehty má také spousta z nás, i když je to velký zásah do vašich přírodních nehtů. Gelové nehty navíc mohou způsobit i plíseň, a pokud je sundáte, budete si muset ještě hodně dlouho počkat na to, aby se vám vaše nehty daly dohromady. Přitom stačí nakoupit ty správné přípravky a vypěstovat si zdravé krásné nehty sama a nalakovat je gel lakem, aby vám déle vydržel. Nehty se nosí krátké a tak by nemělo být těžké si je udržet. Důležité je mít nehty stejně dlouhé a také je důležité mít dokonalý tvar. Přípravky pro správný růst nehtů nejsou až tak drahé a investice do nich se vám zcela jistě vyplatí.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply