Vyzrajte na vypadávání vlasů správnou vlasovou výživou!

Hedy

Vyzrajte na vypadávání vlasů správnou vlasovou výživou!

Není vůbec ojedinělé, že nejen muže, ale i ženy trápí nadměrné vypadávání vlasů. Většinou to řešíme nakupováním různé vlasové kosmetiky, ale její používání se většinou míjí tím správným účinkem. A důvod je nasnadě – důležité je dodat dostačenou a tu správnou výživu vlasové pokožce a vlasovým buňkám.

Vlasová výživa Clinical Hair-care

Jestliže jste zvyklí kupovat si výživové doplňky pro zdravé klouby, zdravé cévy, nebo třeba zdravé a trvanlivé opálení pokožky, vězte, že stejně tak je víc než vhodné užívat doplňky stravy na posílení vlasů.

Kvalitním produktem je např. Clinicla Hair-care. Jde o vnitřní vlasovou výživu s aktivátorem. Díky ní dostanou vlasy ideální výživu, kterou potřebují pro růst zdravých, pevných a odolných vlasů.

Zajímá vás, jak to funguje?

V jednoduchosti je kouzlo, jak se říká. A stejně tak je to i tady. Vlasová výživa Clinical Hair-care obsahuje tři důležité složky – KERATIN RENEWAL SYSTEMTM, Nutrikomplex a Pycnograph-IN activator. Pojďme se s nimi seznámit:

KERATIN RENEWAL SYSTEMTM – organismu dodává potřebné látky pro správný růst vlasů. Zvláště aminokyseliny k tvorbě keratinu, což je základní stavební prvek vlasu. Nechybí ani křemík pro lesk a zpevnění vlasů, nebo aminokyseliny pro tvorbu melaninu. Ten má na starost zdravou barvu vlasů a chrání před šedivěním.

Nutrikomplex – najdete v něm vyvážené složení vitamínů a minerálních látek pro zdravý růst vlasů. Příznivě ovlivňují regulaci a tvorbu mazu a stav vlasové pokožky. Obsažen je ale např. i olej z pupalky dvouleté nebo zinek, přísady, které brání vypadávání vlasů.

Pyconograph-IN activator – díky němu dochází k výbornému přenosu výživových látek do vlasových váčků. I mikrocirkulace je s jeho podporou lepší, prokrvení vlasových váčků tak zajistí rostoucím vlasům dostačující přísun živin.

Vyzkoušejte i vy tento účinný doplněk stravy! Vybrat si můžete ze třech různě velkých balení. Pořídíte-li si dva a více produktů, získáte poštovné zdarma! S Clinical Hair-care se vám jistě podaří získat zpět krásné, zdravé, pevné vlasy!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply