Jak ovládnout muže

Hedy

Jak ovládnout muže

Rada v tomto případě není jednotná, důležité je vědět, jaký typ muže doma máte. U některých mužů to půjde snadno, někde to půjde hůře.

Pokud doma máte muže, který vám udělá vše, co vám vidí na očích, tak se vám to samozřejmě může líbit, ale také nemusí. Ze začátku vám to bude připadat lichotivé, ale později vám to může začít lézt na nervy. Pokud totiž budete mít muže, který funguje spíše jako sluha, než jako partner, pak vás to časem chtě nechtě, přestane bavit. Ovládnete ho sice velmi jednoduše, ale je to skutečně to, co jste opravdu chtěla?

Další typ muže už je na tom o něco lépe. Pokud chcete, aby například s vámi šel na nákupy, nebo s vámi jel za příbuznými, které moc nemusí, tak jej nenuťte a nepřikazujte mu nic, ale spíše se pak tvařte smutně a nesvá. Ukažte, že je vám to líto a že vás mrzí to, že s vámi nejel. Někdy se může stát, že přijdete s nápadem, který pak nevyjde a je zle. Pokud máte nějaký nápad, navrhněte jej, ale nestůjte si za ním. Prostě řekněte, že by to bylo dobré, ale nemusíte se tím řídit.

Jsou však i další typy mužů, se kterými je už těžké manipulovat, natož je ovládat. Musíte na to jít fikaně. Jsou i tací, kteří chtějí vždy pravý opak, než chcete vy. Pokud je prokouknete, tak stačí, když budete vyslovovat pravý opak toho, co vlastně chcete. Je to fikané, ale funguje to.

Existují však také muži, kteří mají rádi svůj klid, a nehne s nimi nic. Takové je třeba si umět vychovat. Je to těžké, ale zvládnete to. Pokud vám nechce vyhovět, tak na něj nebuďte milá a nechte mu to vše sežrat. Použijte to ale jen v krajní situaci, vždy je lepší raději chválit, než trestat.

Muži jsou stvoření, která občas nedokážeme pochopit a je těžké na ně vyzrát, ale my ženy jsme přeci jen o krok napřed a dokážeme si s nimi poradit. Stačí zapojit trošku svých myšlenek.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply