Láska k mladšímu muži, jde to?

Hedy

Láska k mladšímu muži, jde to?

Je možné zamilovat se do mladšího muže? Samozřejmě, obzvláště pak, pokud sama vypadáte na svůj věk dobře, pak máte dokonce šanci, že svého zajíčka ulovíte. Jsou totiž i mladší muži, kteří se rádi poohlédnou po starší, zkušené ženě.

Vůbec není výjimkou, že i starší ženy zůstávají samy. U mužů je skoro pravidlem to, že odejdou od své stávající partnerky k mladší ženě, ale u žen to až tak obvyklé není, jenže přesto se to děje. Možná by vás jako ženu ani ve snu nenapadlo, že oslovíte zajíčka, ale co když on osloví vás? Pak je velmi těžké nepodlehnout. V ženě to totiž vzbudí ohromné vzrušení a to, že m á o ní zájem někdo mladší, je více než lichotivé.

Většinou tedy žena podlehne, ale v mysli pak má často to, co bude, až svého zajíčka omrzí. Tady je velmi důležitý nezaobírat se tím co bude, ale žít tím co je teď. Užívejte si toho, že je vám příjemně a že se cítíte vedle mladého partnera dobře. Nutné je o sebe pečovat, abyste stále vypadala velmi dobře a neomrzela jste ho. Hledejte inspiraci v buticích a oblékejte se podle poslední módy. Nedávejte nikdy najevo to, že jste starší a tudíž chytřejší. Chovejte se ke svému partnerovi naprosto rovnocenně. Musíte zapomenout na roli matky, ale velmi jasně si uvědomit, že tady jste přítelkyně.

Jestliže vypadáte dobře a váš věk by vám nikdo nehádal, pak buďte v klidu a opravdu nepřemýšlejte o nesmyslech. Váš partner nemusí být až o tolik mladší a tak by vám relativně nebezpečí v podobě mladší sokyně, nemělo hrozit. Horší to je tehdy, když je věkový rozdíl mezi vámi značný. Nejspíše skutečně jde o povyražení z partnerovy strany, ale samozřejmě to tak vůbec být nemusí. Uvědomte si, že žijete jen jednou a každou chvilku a každý příjemný okamžik v životě, je třeba si pořádně užít. Proto nepřemýšlejte nad tím, co bude, ale nad tím, co je teď.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply