Jakým ženám utíkají muži

Hedy

Jakým ženám utíkají muži

zena_1440947914-300x200Jsou určité typy žen, kterým muži utíkají a které si je nedokážou udržet, ať dělají, co dělají. Jaké typy žen si nedokážou doma udržet chlapa? Kupodivu jsou to ženy, které jsou hodné a věrné.

Muži nemají rádi jistotu, a pokud jí z ženy cítí, berou nohy na ramena. Muži jsou od pradávna lovci a svou kořist chtějí neustále lovit. Jakmile jí chytí, stává se pro ně nezajímavá. Proto je třeba, abyste svému muži nedala najevo to, že vás má jistou, ale byla tak trochu potvůrka a také záhadná.  Potom si vás bude vážit mnohem více a také o vás bude chtít bojovat.

Pokud jste žena, která neustále zjišťuje, co kde váš muž dělal, s kým byl, kde byl tak dlouho a budete ho tímto způsobem neustále omezovat, tak také nepočítejte s tím, že s vámi bude muž rád a bude se vám rád se vším do puntíku svěřovat. Pokud budete mít tendenci prohlížet mu telefon, mail a Facebook, pak uvidíte, že u něj nejspíše nepochodíte a velmi rád vás vymění za ženu jinou. Na stíhání prostě zapomeňte a snažte se svému partnerovi více věřit, i když to mnohdy bývá velmi těžké. Chlapy takových situací rádi využívají.

Snažte se být stále ženou, která bude dobře vypadat a bude o sebe dbát. Jen těžko si udržíte muže, pokud se z vás stane hrubá a neupravená žena, která do sebe o víkendu lupne 10 piv, proloží je rumem, nebo zelenou a v puse bude mít neustále zapálenou cigaretu. O takové ženy skutečně nikdo nestojí, a když, tak je to člověk, který je takovýmto typům velmi podobný.

Čím si muže nezískáte, je také to, když na něm budete závislá. Je jasné, že jej milujete a jste s ním ráda, ale nechte jej také někdy vydechnout a odpočinout si od vás. Nemějte mu za zlé, že chce být se svými přáteli a nejen s vámi. Nesmí to ale být příliš často. Na prvním místě byste měla být vždy vy. Nicméně se nesmí s vámi muž cítit jako ve svěrací kazajce.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply