Zbavte se minulosti při začátku nového vztahu

Hedy

Zbavte se minulosti při začátku nového vztahu

Nový vztah je pro nás vždy branou do světa neznámého a my nevíme, co vše od něj můžeme čekat. Jestliže se chceme dostat do příjemných okamžiků, tak musíme chtě nechtě, zaklapnout svou minulost a žít pouze přítomností a budoucností. Pokud tak neučiníme, pak se budeme trápit.

V novém vztahu se nebavte o tom, co bylo dříve a co jste prožívali s bývalým partnerem. Novému partnerovi se tyto věci nechtějí poslouchat. Nikdo nechce vědět to, jak byl váš partner dobrý v posteli a šikovný v domácnosti. Přítel, se kterým jste nyní, by si mohl připadat méněcenný, a proto nikdy o ničem takovém nemluvte, i kdyby to byla stokrát pravda.

Jasné je, že si z minulého vztahu něco nesete. Jsou to jak pozitivita, tak i negativa. Toto byste ale měla hodit za hlavu, uzamknout, a v myšlenkách se k tomu nevracet, i když to samozřejmě může být velmi těžké a nejednou se do období, kdy jsme s partnerem byli, budeme vracet. Vracet bychom se tam ale neměli záměrně. To bylo a je to za námi. S minulým partnerem jsme si odžili své a nyní nás nic, pokud spolu nemáme děti, nespojuje. Pokud spolu děti máme, pak jde o odloučení, které je velmi těžké, ale i tak k němu musíme dospět. Nejlepší způsob je si najít někoho nového.

Pokud je nám s někým novým fajn, pak není potřeba koukat již dozadu, ale myslete na to, jak hezké to bude s novým partnerem. Mějte na paměti to, čemu byste se ráda vyhnula proto, že vám to v minulém vztahu znepříjemňovalo život, a pokud to už nechcete, tak se těmto věcem zásadně vyhýbejte. Nenechte si znepříjemňovat život něčím, co vás otravovalo a nebylo vám to milé. Nemluvte se svým stávajícím partnerem často o tom, co jste ve vztahu zažívala a jaké to pro vás bylo. Když už se o něčem zmíníte, tak jen tak lehce, nezacházejte do detailů. Ani vám by toto nebylo v opačném případě příjemné.

Podobné články

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply