Věci, které kluky vytáčí – 2. část

Hedy

Věci, které kluky vytáčí – 2. část

Autor obrázku: Rob and Stephanie Levy

Duck face

Jestli kluci nemají něco rádi, tak je to to, když se holka fotí nejlépe před zrcadlem, bez kalhot a s bleskem, špulí rty, má vykulené oči, fotí se ze shora. Fakt hrůza! A pak tě má chtít tvůj vysněný?

Navíc, pokud se budeš fotit před zrcadlem polonahá, ostatní o tobě budou mít mínění laciné holky. Pokud na to ani nemáš věk, tak už je to ještě větší zabiják. Pokud ale nafotit nějaké polonahé či nahé fotky přeci jenom chceš, tak si raději zajdi k profesionálovi. Fotky pak nebudou působit tolik laciným dojmem.

Výstřih

Kluci se do tvého výstřihu samozřejmě rádi podívají, ale pokud nosíš výstřihy až přehnaně často, opět tě budou považovat za lacinou holku. Pokud si prsa navíc vycpáváš, bude to působit nepřirozeně a není na to vážně pěkný pohled.

Dávej si pozor na to, aby ti nelezla ven podprsenka nebo tanga, jsou prostě věci, které by měly zůstat zakryté. Víš přece, co se říká – pokud to nenabízíš, nech to zakryté.

Kouření

Kouření prostě není in, a která holka si to myslí, tak asi není moc v pořádku. Pokud kouříš, určitě se nezalíbíš žádnému nekuřákovi, takže si budeš muset vybírat mezi kuřáky, kteří většinou nebývají nejhodnější. Kluci kouření nemají rádi, k holkám se to absolutně nehodí a v jejich očích z ní pak rozhodně není žádná frajerka, jak si většinou holky myslí. Navíc má kouření mnoho nevýhod – jak u financí, tak u zdraví. Proč tedy kouřit? Nic dobrého ti to nepřinese.

Sprostá slova

Je to podobné jako u toho kouření. Kluci mají rádi holky, které se jako holky chovají! Pokud používáš sprostá slova, samozřejmě, že to každému občas ulítne. Ale mělo by to být jen opravdu občas! Často to je ale velmi ovlivněné prostředím, pokud budeš ve společnosti, která nemluví vůbec sprostě, může se ti stát, že za celou dobu nevypustíš ani jedno sprosté slovíčko, ale zase naopak – pokud budeš ve společnosti např. kuřáků nebo jiných lidí, kteří za každých slovem použijí sprosté slovo, brzy se tím nakazíš.

Vyvaruj se i přehnanému chování s kamarádkami, dávání si pusinek, pištění a oslovování zlatíčko či miláčku. Působí to dětinsky. A hlavně prosím si to nepiš do statusu!

Make-up

Dej pozor ale i na make-up, pokud je ho moc, tak to také nepůsobí moc dobře a dobrý dojem na kluka neuděláš. Přes den dávej raději přednost přirozenému či nude líčení. Přece nechceš vypadat, jak kdyby si mířila na E55.

Také zapomeň na trhání obočí do linky, kluci z toho mají strach a působíš na ně pak jako jejich učitelka matiky.

Autor obrázku: Parker Knight

Čistota

Bohužel, je nechutné, že některým holkám tohle slovo nic neříká. Chodí ven s mastnou hlavou, nosí špinavé či zapáchající oblečení a je jim to v podstatě jedno. Nezapomeň si měnit každý den spodní prádlo, ponožky, prát oblečení, odličovat se a alespoň obden se omýt. Čistota je půlka úspěchu (a taky základ)!

Neboj se s klukama mluvit otevřeně, protože to je právě to, co oni vyžadují! Můžeš mu skládat i komplimenty, tím u něj určitě zaboduješ, ale zase to s nimi nepřeháněj, aby si na něj nepůsobila jako stíhačka. Také nebuď náladová.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply