Tag Archives přítel

Zjisti jaké auto se k tobě hodí

Zjisti jaké auto se k tobě hodí

Zjisti jaké auto se k tobě hodí Každý z nás je jiný a totéž platí i o autech. Ne ke každému se hodí automobil, který má například jeho soused. Zjisti, jaké auto se k tobě hodí. Samozřejmě také hodně záleží na ceně vozidla. Automobily mohou být různé –... číst více »

Věci, které kluky vytáčí – 2. část...

Věci, které kluky vytáčí – 2. část

Věci, které kluky vytáčí – 2. část Duck face Jestli kluci nemají něco rádi, tak je to to, když se holka fotí nejlépe před zrcadlem, bez kalhot a s bleskem, špulí rty, má vykulené oči, fotí se ze shora. Fakt hrůza! A pak tě má chtít tvůj vysněný? Navíc, pokud se... číst více »

První rande

První rande

První rande Jak prožít první rande aniž by z něj bylo fiasko? A také jak se chovat? Pokud půjdeme na první rande s mužem, se kterým jsme se nedávno poznali, je dobré nedělat ze sebe něco, co nejste! V prvé řadě bychom měly být maximálně upřímné a své. Pokud budeme lhát na... číst více »

Víš co kluky zaručeně nebere?

Víš co kluky zaručeně nebere?

Víš co kluky zaručeně nebere? Co nenávidí naprosto všichni kluci? Když začneš být zničehonic podrážděná, jsi protivná, házíš hnusné pohledy, ale ani přestože se ptají, co se stalo, tak to prostě neřekneš. Kluci nesnášejí náladovost. I když mnohdy oni za to ani... číst více »

Co dělat, abyste nezůstala sama

Co dělat, abyste nezůstala sama Pokud jste prožila zklamání, možná jste jako většina žen čekala, až opadne smutek, nechuť seznamovat se, obava z opakování situace… a... číst více »

Moc přátelství – necháváme se ovlivnit

Moc přátelství – necháváme se ovlivnit „Zapomeňte na rodinu.“ Jsou to přátelé, kdo formují vaši osobnost a pomáhají vám společensky růst. Výkon... číst více »

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 2. díl

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 2. díl Na večer se tedy Klára domluvila s Luckou, svojí kamarádkou, že vyrazí na disco. Hezky se oblékly a... číst více »

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 1. díl

Klářin příběh – Jak těžké začátky vyústily v pevný vztah 1. díl Řekneme si tu jeden příběh o dvou lidech, kteří určitě nezažili lásku na první pohled a... číst více »

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech Kamarádi jsou vlastně takovou rodinou, kterou jsme si směli vybrat. Pokud jste vybírali moudře, váš přítel bude splňovat všechny tyhle... číst více »