Jak nejlépe vytvarovat postavu? Díky bezbolestné liposukci

admin

Jak nejlépe vytvarovat postavu? Díky bezbolestné liposukci

Nemáte silnou vůli a nemůžete se donutit k pravidelnému cvičení, chození do posilovny a dalším aktivitám? Nebo cvičíte, ale máte pocit, že to nezabírá? Zdá se vám, že vypadáte pořád stejně, ale rádi byte se svou postavou už konečně něco udělali? Pokud ano, jako řešení se nabízí ultrazvuková liposukce.

Ultrazvuková liposukce

hubnuti_liposukceTato metoda je nejmodernějším postupem, který je nejčastěji používám. Jedná se o jednoduchou metodu odsání tuku z těla.

VASER Lipo® představuje jednoduchou a revoluční technologii, která dokáže perfektně tvarovat tělo, vytvoří krásnou linii a kontury. Výsledkem této ultrazvukové liposukce je krásná postava bez jakýchkoliv modřin.

Tato metoda nabízí poměrně rychlejší rekonvalescenci než ostatní typy liposukcí. Po tomto zákroku navíc nezůstanou žádné modřiny. Pokožka je krásně vypnutá a pevná. Zákrok je možné provádět na více oblastech těla zároveň, a to buď v celkové narkóze, nebo v lokální. Výhodou je také to, že již velmi brzy po zákroku je možné vrátit se k běžným činnostem. Moderní techniky odsávání tuku nabízí neinvazivní zákroky, které příliš nezatěžují organismus.

Jednoduchý proces, skvělé výsledky

Průběh ultrazvukové liposukce není nijak složitý a v žádném případě z něj nemusíte mít strach. I následná rekonvalescence je poměrně rychlá, alespoň oproti ostatním typům liposukce.

Po zákroku se tělo obleče do speciálního kompresivního prádla a následně se doporučuje alespoň 12 hodinový odpočinek. Následující dva nebo tři týdny je dobré odpočívat, ale poté se opět můžete zase vrátit k běžným činnostem.

Výsledky ultrazvukové liposukce jsou znatelné ihned po zákroku. Kůže je vypnutá, je pevnější a samozřejmě krásnější. Díky postupnému hojení tkání můžete po čase vidět další zlepšení. Konečné výsledky můžete pozorovat během tří až čtyř měsíců. Jsou ohromující a především trvalé.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply