Jak být pořádně nešťastná a smutná

Hedy

Jak být pořádně nešťastná a smutná

Pokud už máš dost všech článků o tom, jak být šťastná, spokojená a krásná, nabízíme jeden, jak si pořádně užít smutek.

Rozešla jsi se zrovna s klukem, rodiče ti lezou na nervy, cítíš se deprimovaná a nemáš na nikoho náladu? Nebo naopak samou radostí nevíš co by a už nechceš být tak šťastná a spokojená, chceš si užít trochu ema?

Tady je pártipů:

Autor obrázku: David DeHetre

1.      Vytvoř si kamaráda, který s tebou bude pořád

Nejlepší bude něco neživého či imaginárního, aby se nesnažil tě dostat z deprese. Ještě lépe, pokud bude mít ten imaginární kamarád očividný defekt, aby jsi své frustraci mohla dát příčinu.Takový starý sepraný medvídek bez nohy, bude tvůj ideální přítel, na čas smutku. Můžeš s ním chodit na procházky do deště, povídat si s ním, utírat si do něj své slzy. Jenom dávej pozor, pokud je ti víc než 12, aby tě nikdo neviděl.

2.      Pouštěj si smutné filmy, čti smutné knížky

Jdi do pokoje, zatáhni si závěsy a pouštěj samé smutné filmy. Nejlépe ty, kde na konci hlavní hrdina zemře, nebo ty, kde víš, že zemře už od začátku. Pokud ti dojdou filmy se smutným tématem, zkus skandinávské filmy. Možná nejsou tak smutné, určitě tě ale unudí k smrti. U knížek platí to samé. Satanismus je skvělé naboženství.

3.      Choď zásadně oblečená v černé

V černé, temě černé, seprané černé, na vybledlou černou pozor. I vlasy si nabarvi na černo nebo si je alespoň delší dobu neumývej. Samozřejmě si slaď i nehty, černé oční linky, rty a na tváři si udělěj černá znaménka a slzy. Pak už bude jasné, že nejsi veselý člověk.

4.      Dlouze přemýšlej o sobě

Není lepší doby na hlubokou introspekci. Můžeš vzpomínat, kdo ti kdy ublížil, na Marušku, která ti rozbila čelo plastovým kyblíčkem na pískovišti, na paní učitelku, která tě nevyvolala, když jsi zrovna veděla odpoveď, na kamarádku, která je hezčí než ty. Můžeš také vymyslet, jaký způsob smrti by byl nejvíc cool a který naopak nejméně.

Autor obrázku: Pixiemisty

5.      Snaž se vytáčet rodiče

Pokud patříš k těm málo lidem, kterým rodiče nelezou krkem už jen z toho důvodu, že existují, snaž se je všemožně naštvat. Dožaduj se teplé večeře, po jejím uvaření ji odmítni, že tohle nejíš. Při fotbalovém utkání začni řešit svůj prospěch ve škole. Ukradni rodičům peníze, tak aby si toho všimli. Někdy je to těžké, přece jen jsi jejich dítě, ale pokud budeš důsledná, určitě se úspěch dostaví.

6.      Na facebook dávej jen smutné příspěvky

Je jedno z jaké oblasti, ale hodně smutné jsou třeba články o vymírání velryb, české politice, o zlomeném srdci, Ivetě Bartošové. Sdílej fotky mrtvých zpěváků a piš příspěvky o tom, jak už tě to na světě nebaví, občas se zeptej, co si ostatní myslí o sebepoškozování. Piš hluboké citáty o lásce a smrti.

7.      Něměj nic ráda a už vůbec ne sebe

Zásadně tě nesmí nic potěšit. Hlavně se vyhýbej věcem jako jsou malá chundelatá štěňátka nebo roztomilá koťátka.Vždy když uvidíš jejich fotku si řekni, že z nich jednou vyrostou velcí psi, kteří by tě pokousali a  kočky, co přenáší různé nemoci. Nesmí se ti na tobě líbit nic, pokud by se ti snad zdálo, že máš hezké vlasy, doporučuju si je vlastnoručně ostříhat, případně zničit odbarvením. Všímej si hlavně svých nedostatků a ty vyzdvihuj před ostatními.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply