Jak vypadat skvěle s umělými řasami

Hedy

Jak vypadat skvěle s umělými řasami

Rychlé a snadné kroky k super řasám, abyste změnila změnit svůj vzhled v sekundě. Falešné řasy? Ano. Dnes je již možné abyste se v nich cítila jako královna. Nevěříte? Tady je pár rad jak na to.

  • První věc je opatrně odlepit řasy od obalu tak, aby se neroztrhly. Je důležité dát palec ze zadu a ukazováček doprostřed řas a odlepit. Nikdy neodtrhujete od vnějších stran.

  • Vždy změřte řasy umělé, se svými řasy a popřípadě upravte délku. Jednoduše pokud máte kratší řasy, tak ty umělé upravte podle délky vašich. Teprve poté můžete aplikovat trochu lepidla na umělé řasy. Lepidlo nechte na řasách působit tak 30 sekund.

  • Pak opatrně přiložte na víčko a přidržte tak 5 sekund. Můžete si pomoci i pinzetou. Zkontrolujte si, zda to máte přesně tak, jak potřebujete a jinak jemně opravte.

  • Pak už se jenom skvěle obléci a vyrazit na párty, kde všechny přímo ohromíte. Na trhu se objevuje spousta druhů umělých řas, jenom si vybrat.

  • Odstranění umělých řas může být trochu problém, ale pokud se chcete probudit zase se svými přírodními řasami, použijte k odstranění přímo určený odstraňovač řas.
Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply