Volné nebo raději upnuté?

Hedy

Volné nebo raději upnuté?

Autor obrázku: esharkj

Krásná a přitažlivá chce být snad každá žena, především mladé slečny procházející nejlepšími lety svého života. Ne vždy se jim v tom však musí zadařit. Dozajista zná každý z nás někoho, komu by více slušely upnuté kalhoty, a někoho, komu naopak volnější. Stejně jako na „upnutosti“ či volnosti kalhot, záleží také na jejich střihu, celkovém designu, a jak je nosíme …zdali spíše stažené, anebo vytažené.

Dejte vidět své klady

Upnuté kalhoty nabízí zejména vyniknutí Vašich nohou. Proto je škoda nosit volné kalhoty či tepláky, když můžete zaujmout ještě více. A to třeba muže, kteří se ve většině případů dívají přednostně na poprsí, ale hned poté na zadek a na nohy. Upnuté kalhoty je nejenom ukáží, ale zároveň i trochu vytvarují …jak zadek, tak i nohy. Upnuté kalhoty by měly mít zpravidla malé kapsy, aby nekazily celkový elegantní dojem a nezvětšovali Vám pozadí či stehna.

Zakryjte, co nemá být viděno

Pokud patříte spíše k těm tělnatějším, kteří se nemohou chlubit příliš svůdnými nohami, zadkem či boky, uděláte dobře, zvolíte-li spíše nějaké volnější kalhoty. Není třeba volit úplně volné, které na Vás budou ve větru vlát, ale spíše něco mezi volnými a upnutými. Kdo má ovšem s obezitou větší problém, měl by raději zvolit zcela volné kalhoty …nejsou tím myšleny džíny, nýbrž společenské kalhoty.

Fenomén dnešní doby

Jistě každý z nás zpozoroval, že se v posledních pár letech velmi rozšířily legíny. Někteří to nepovažují za nic anomálního, protože tvrdí, že jsou to obyčejné elasťáky. To se ovšem mýlí. Legíny mají sice elastickou vlastnost, nicméně jsou v závěru vyrobeny ze zcela jiného materiálu. Dokáží dát vidět to, co nevynikne ani v upnutých kalhotách. Obepnou celé Vaše nohy i zadek, zvýrazní je a dodají Vám svůdný sexy vzhled.

Další jejich výhodou je také stažení pasu. Díky své tenkosti je na sobě mnohdy ani necítíte. To může být ovšem někdy nevýhodou, protože jsou pod nimi někdy vidět obrysy spodního prádla. A pokud je příliš napnete, mohou i prosvítat.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply