Jak upoutat muže, aby si nás všimnul?

Hedy

Jak upoutat muže, aby si nás všimnul?

Říká se, že na vzhledu nezáleží, ale pokud chcete na sebe upozornit a připadat si sexy, svému vzhledu musíte dát přednost.

Muž, který se posadil u vedlejšího stolu s partou kamarádů zpozorní. Zaujala jste ho. Ale co ho vlastně zaujalo? Postava? Oblečení? Vlasy? Odpovědí je kombinace všeho.

Postava, oblečení, styl

Autor obrázku: tommerton2010

Každá žena je nespokojená se svým vzhledem. Jak vyzrát na nespokojenost? Všechno závisí na stylu, barvě a doplňcích. Na každé ženě je NĚCO, co muže může zaujmout na první pohled.

Štíhlé ženy nejčastěji zaujmou štíhlýma nohama. Proto se nebojte vzít krátkou sukni, nebo kraťásky, k tomu boty na podpatku a dobře střižený top. Podle střihu zvolte doplňky. Šátek, korále nebo jen jednoduchý dlouhý řetízek s dlouhými náušnicemi.

Plnoštíhlým ženám více sedí dobře střižený tříčtvrteční kalhoty, s delším trikem upnutým kolem prsou a volně spuštěným přes zadeček. Jako doplněk je nejvhodnější jen drobné náušnice, jemný řetízek, nic nepřeplácávat. Nazout baleríny a vyrazit.

Pokud je vše dobře barevně a střihem sladěné budete neodolatelná a sexy. Nebojte se ukazovat přednosti. Dejte si taky dobrý pozor, abyste se cítila dobře a pohodlně. Nebudete pak nervózní a nebudete mít nutkání pořád odbíhat na toalety kontrolovat, jak vypadáte.

Vlasy

Autor obrázku: Frank Kovalchek

Blond ženy mají většinou pocit, že mají málo vlasů. Hlavně když jsou dlouhé nebo polodlouhé. Je to tím, že vlasy mají světlou barvu, stačí natužit, zvlnit a jemně rozcuchat. Ofinu sepnout sponkou. Krátké blond vlasy stačí taky jen natužit a jemně rozcuchat a vytvarovat účes, tak aby vám seděl a cítila jste se v něm dobře.

Brunetky, černovlásky můžou tento typ úpravy účesu taky použít. Černovláskám moc sluší sepnutí vlasů do ohonu. Zvýrazní to jejich lícní kosti a tvar obličeje.

Pohrajete si s vlasy, různě stahujte sponkami, fantazii se meze nekladou. Dejte si však pozor, aby to nebylo moc přeplácané.

Zájem

Nebojte se dát váš zájem najevo, stačí letmý úsměv, pár letmých pohledů. I muž musí vycítit váš zájem. Nesnažte se celou situaci urychlit. Buďte trochu tajemná, ať se muž trochu snaží. Celý proces zaujmutí musí být napínavý, aby to obě strany bavilo a chtěli dál v téhle hře pokračovat.

Pokud zjistíte, že si nesedíte, neházejte flintu do žita, určitě zase vyrazíte s kamarádkami posedět.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply