7 Důvodů, proč byste měli randit s rozvedeným mužem

Hedy

7 důvodů, proč byste měly randit s rozvedeným mužem

Zde jsou důvody, proč byste neměly házet ručník do ringu na chlapa jen proto, že jeho minulost zahrnuje rozvod.

Míra rozvodovosti je okolo 50 procent a je tu tak slušná šance, že v určité fázi svého života, budete uchváceni rozvedeným chlapem, a budete tak muset čelit rozhodnutí o tom, zda jít s ním na rande je ten nejlepší nápad. I když se to může na začátku jevit trochu černě, rozvedení muži mohou někdy nabídnout daleko více, než jiní svobodní.

Podle pořadu Dohazovač pro Milionáře, Patti Stanger, rozvedení muži jsou nejlépe střeženým tajemstvím dívky.

1. Věří ve vážné a dlouhodobé závazky

I když to nemusí fungovat napoprvé, ve skutečnosti to, že se oženil, ukazuje, že věří v závazky. Je to velké plus ve společnosti, která je více a více rozčarovaná s manželství.

2. Sex je úžasný

Statisticky, manželské páry mají méně sexu než ty, kteří jsou spolu nezávazně. Podle knihy ,,Sociální organizace sexuality“, 80 procent manželských párů má sex jenom několikrát za měsíc. Pokud by tomu tak bylo v jeho minulém vztahu, přemýšlejte o tom, jak divoký by mohl být s někým, kdo to chce dělat pořád nebo alespoň více než jeho ex-manželka.

3. Dostane to

On v tom již byl. Chápe vzestupy a pády, drobné argumenty a boje, které přicházejí s vážným vztahem. Není snadné jen tak hladce plachtit za všech okolností a jenom proto, že jeho manželství nevyšlo, neznamená, že pro něj není výzvou zkusit to znovu.

Autor obrázku: Tony Alter

4. Rodina

Pokud máte rádi děti, ale nejste připraveni na některé z vlastních, pak je rozvedený muž to pravé pro vás, protože nejspíš děti má, a proto na vás netlačí při dalších.

5. Je čistotný

Nejsem rozhodně jedna z těch, co srovnává muže se psy, dokonce i když jsou někdy absolutně horší. Rozvedení muži již přicházejí z manželství jako čistotní. Jiná žena již za vás udělala tvrdou práci a naučila ho sundávat prkýnko od záchodu, zavolat pokud přijde pozdě a jiné. Tohle všechno je pro vás rozhodně plus.

6. Má své kachny v řadě

Poté co byl ženatý a pak se rozvedl, není to jenom spravedlivý podíl na dramatu, dobrého i špatného, ale pravděpodobně měl také dostatečnou příležitost prozkoumat svůj duševní stav. Muž, který ví, kdo je a co chce, je vždy dobrá partie.

7. Poučil se s vlastních chyb

Jako u každého vztahu, který selhal, je to vždy pro nás lekcí. Rozvedený člověk se vydává na dlouhou trať, ale nebylo by to zcela možné, pokud by nesdílel chyby a neuvědomoval si je a tím se vyvaroval toho, že by se mohly opakovat.

Vztahy začínají a končí každý den, kdybychom neměly lidem dát šanci jenom proto, že za sebou mají rozvod, pak bychom mohly přijít o něco potencionálně velkého.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply