Když vás muž zradí

Hedy

Když vás muž zradí

 Kyž vás muž zradí, tak to obvykle není vůbec příjemná situace, která by na vás měla mít jakkoliv pozitivní dopad… cítíte se na dně, nemáte žádné sebevědomí, je vám mizerně, připadáte si ošklivá, odkopnutá a nechtěná, ale to že se v tuto chvíli takto vidíte, nemusí být vůbec pravda.

Hlavu rychle vzhůru a vyhlížet někoho lepšího!

To, že vás odkopl a zradil, nebo podvedl jeden muž, neznamená, že jste úplně špatná a že už nemáte šanci vést jiný a lepší život. Jste plná výčitek a otázek proč vám to udělal, čím jste si to zasloužila a nedokážete si najít na své otázky odpověď.

Není nic horšího než nízké sebevědomí, vy se v téhle situaci naopak musíte zvednout a ukázat, že máte na to, abyste si našla někoho jiného, někoho lepšího a někoho s kým vám bude fajn. Ne vždy je vše tak černé, jak to vypadá. Začněte znovu a jinak. Uvidíte, že vám to půjde, sice o něco pomaleji, než byste si asi představovala, ale půjde to.

Rozchod není nikdy jednoduchá záležitost a vždy alespoň jednu stranu neuvěřitelně bolí a zraní a dostane jí na dno. Jedno velké pozitivum pro nás ženy to však může mít a to je fakt, že nám díky nervům půjdou kilogramy sami dolů. Nebývá to pravidlem, ale stává se to.

Hledejte příležitosti pro seznámení

Pokud vás muž zradí, musíte chtě nechtě tuto skutečnost hodit za hlavu, jiné východisko není a vy se musíte k této situaci postavit čelem. Začněte se bavit a užívat si volného času. Mějte co nejvíce zábavy ve svém programu a navštěvujte místa, kam chodí velmi mnoho lidí. Tam dostanete šanci se seznámit s někým, kdo by pro vás mohl být nový, potencionální partner. Nevrhněte se však do nového vztahu po hlavě, nejprve oťukávejte situaci a až teprve budete vědět, že skutečně chcete do něčeho jít, tak to začněte řešit. Mohlo by se stát, že se opět spálíte, pokud do něčeho skočíte po hlavě a budete opět tam, kde jste byla. Začátky jsou velmi krásné a mají určitě své kouzlo, tak si jich užijte při poznávání nového partnera.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply