Jak pomoci kamarádce při rozchodu

Hedy

Jak pomoci kamarádce při rozchodu

Vaší kamarádce se zhroutil svět a potřebuje od vás pomoc, protože se právě rozešla se svým přítelem a je na dně. Rozchod je velmi bolestivý pro obě strany, jak pro toho kdo dostal kopačky, tak ale i pro toho, kdo je dává, protože ví, že tímto skutkem někomu ublížil a také přemýšlí, jak to udělat co nejlépe, aby to druhou stranu až tak nebolelo.

Nicméně nejlepší možný způsob asi neexistuje, protože tak, či tak, to prostě bude bolet. Pokud se v této situace vyskytla vaše kamarádka, tak je třeba jí nějakým vhodným způsobem pomoci. Určitě se vám bude chtít vypovídat, tak jí vyslechněte, ale nenechte jí na toto téma hovořit pořád dokola.

Musíte jí zabavit, aby na to zapomněla. Víte o nějákém single muži z vašeho okolí? Seznamte je a nechte je ať jsou alespoň společnými kamarády. Vaše kamarádka se bude cítit lépe, pokud u ní bude muž i když jen jako kamarád. Vezměte jí do společnosti a společně si užívejte volné chvíle, kdy se můžete, nebo alespoň ona se může svobodně a volně bavit.

Pokud má děti, nabídněte jí občasné hlídání, aby si mohla taktéž sama někam zajít. Vymyslete nějáký bláznivý plán, abyste si jej dokonale užily a zapomněly na kamarádky trápení. Určitě víte, co má ráda, tak jí vezměte někam, kde se bude bavit, kde se jí bude líbit a bude na to ráda vzpomínat.

Samozřejmě si vám kamarádka občas postěžuje, že je jí smutno, ale nenechte jí, aby k tomu docházelo příliš často, spíše se její myšlenky snažte nasměrovat úplně jiným směrem. Její trápení nebude trvat dlouho, pokud jí ukážete, jak krásný může být i život bez muže. Což je skutečně pravda, i bez mužů se dokáže žít pěkně a můžete si bez něj užívat života a zábavy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply