Vztahy

Chcete získat nevěrníka zpět? Jak na to?

Chcete získat nevěrníka zpět? Jak na to?

Přišla jste partnerovi na nevěru a chtěla byste i přesto vztah zachránit? Někdo po tom velmi touží, někdo naopak hodí flintu do žita a jde dál. Pokud patříte do té první skupiny, pak pro vás máme typy na to, jak si nevěrníka omotat kolem prstu a nechat ho vám takzvaně zobat z ruky. Zjistěte, co mu doma chybí a proč to hledá jinde. Jeho nevěra má určitě svůj důvod a proto je nutné zjistit kde a podle toho jednat. Nejspíš jste si vědoma toho, že mu nedáváte v sexu vše, nebo že partnera často odmítáte, zkuste to proto napravit. Zaplaťte si pobyt na víkend a věnujte jej partnerovi s tím, že si chcete vyrazit a něco si užít. Na tomto pobytu pak ze sebe dejte maximum a chovejte se, jako byste se právě zamilovala.

takazart / Pixabay

O vašem tušení, že má milenku nic neříkejte. Naopak i po návratu se chovejte, jako čerstvě zamilovaná a splňte partnerovi to, co mu na očích vidíte. Muži jsou ješitní a pokud mu začnete lichotit, uvidíte, že se mu to bude velice líbit. Chvalte jej nejen za to, co udělal, ale také za to, jak vypadá a že mu to sluší. Kritiku v tuto chvíli vůbec nevytahujte. Se sexem začínejte i vy a nečekejte, až si o něj opět řekne. Dost možná jeho milenka s tímto problémy nemá a proto tu také je. Vaším cílem je trumfnout jí v posteli a tak vymyslete něco zajímavého, o čem budete vědět, že ho dostanete. Uvidíte, jak rychle na milenku zapomene.

Pokud máte malé děti, tak nedávejte všechnu sílu a čas jen jim, ale vždy myslete i na vašeho muže. Snažte se hádky nevyvolávat, ale naopak přecházet. Nikdo se nechce vracet někam, kde je dusno a není to tam pro něj příjemné. Musíte být lepší, než je milenka a abyste jí opravdu byla, tak byste si měla zjistit, v čem je lepší a jaké jsou její kladné vlastnosti. Pak se vám s ní bude bojovat daleko snáze. Zjistěte, kdo vám partnera bere, a vyrazte do boje.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *