Proč muži mají milenky, ale nechtějí se vzdát manželek

Hedy

Proč muži mají milenky, ale nechtějí se vzdát manželek

Tumisu / Pixabay

To, že mají muži milenky, není žádná výjimka, ale skoro by se dalo říci pravidlo. Nebudu tady ale házet všechny muže do jednoho pytle, jsou samozřejmě i tací, kteří berou svou rodinu nadevše a je pro ně velmi důležitá.

Z pravidla ale ti, kdož mají milenku, nechtějí přijít ani o svou bokovku, ani o svou manželku. Důležité jsou pro něj obě dvě. Jedna poskytuje rozkoš a druhá zajišťuje chod domácnosti, vychovává děti a stará se o to, aby doma vše fungovalo. Muž má tento standard rád a nechce se ho vzdát. Je pro něj výhodné, že si může užít sexu kdykoliv a nikdo mu na to neřekne, že je unaven a doma vše funguje tak, jak má.

Proč má muž milenku?

Protože si jednak potřebuje dokázat, že na to má, a protože mu to svým způsobem lichotí. Další věc je ta, že se mu líbí, že má pravidelný sex a nemusí si o něj říkat, když není povolná manželka, jde za milenkou a samozřejmě i doma se miluje se svou ženou, takže má sexu dostatek a o to mužům přeci jde.

Pokud má muž milenku, většinou se kromě manželky a její rodiny na to nikdo divně nekouká. Pokud má žena milence, je ihned zavrhnuta společností a označena za lehkou děvu. Jsou to fakta, která jsou daná a nic s tím nejspíše neuděláme.

Proč nechce muž, aby manželka odešla?

Samozřejmě se může stát, že manželka na milenku přijde, rupnou jí nervy a půjde pryč. Tady však muž řeší to, že si to nepřeje, ale situaci změnit nehodlá. Vyhovuje mu to a nemá důvod něco měnit. Pak ale musí respektovat to, že se manželka prostě sbalí a odejde. Nikomu přeci není příjemné, hrát druhé housle a čekat na to, až se manžel vrátí od milenky, aby mu vyprala jeho věci a připravila mu na jeho rande opět čisté.

Není nic horšího, než když se žena cítí zrazeně a nedej bože pak zjistí i to, že její manžel si klidně žil dvojí život. Nemá pak důvod zůstávat, již nikdy nebude věřit a cítí se tak zklamaně, že i přes to, že si pohorší a bude žít horším životem, bude raději sama.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply