Kdy se sexuálně sblížit

Hedy

Kdy se sexuálně sblížit

Našli jste si partnera a chcete se s ním sexuálně sblížit? Přemýšlíte, kdy to udělat, aby nebylo moc brzy, ale naopak nechcete nic natahovat a ráda byste si užila sex poměrně brzo? Záleží na tom, jak se vztah vyvíjí a jakým směrem vše směřuje. Pokud vidíte, že už se opravdu schyluje k tomu, aby k sexuálnímu sblížení došlo, tak se tomu nebraňte. Jestliže ale cítíte, že je ještě brzy, tak s tím počkejte. Musíte sama cítit, že už to skutečně chcete a do ničeho se nenutíte.

Pokud máte partnera, který na to spěchá, tak mu vysvětlete, že nechcete nic uspěchat, že to tak sama ještě necítíte a pokud vás nepochopí, vyměňte jej za jiného. Ten, kdo na vás bude spěchat, rozhodně za to nestojí. Pokud vás miluje, rád si počká. Pokud mu jde jen o jedno, bude naléhat. Řiďte se pouze svými vlastními pocity, nikoliv tím, co po vás bude chtít váš partner.

Jestliže se dostanete do situace, kdy je na to opravdu velmi vhodná doba, tak se nechte oddat svým touhám a podlehněte. Měli byste se samozřejmě dostat do situace, která je k tomuto vhodná. Navoďte příjemnou atmosféru a odhoďte trému, která na vás může dopadat. Atmosféra je velmi důležitá. Zajděte si společně na večeři, nebo si pusťte příjemnou hudbu, zapalte si svíčky, připravte si společnou koupel a nechte se zlákat něžnými polibky a doteky, ze kterých vám poběží mráz po zádech.

Ještě se s partnerem neznáte a tak bude třeba si říci, co máte ráda a co byste ráda, aby vám dělal. Pokud o tom nechcete mluvit, tak jej naveďte rukama na místa, která chcete, aby vám hladil. Ukažte mu co je vám příjemné a klidně si o tom promluvte ještě dříve, než k něčemu skutečně dojde. Je totiž velice důležité vědět, co a jak by mělo být, aby se vám to oběma skutečně líbilo a došli jste oba dva ke krásnému konci, čili k vrcholu.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply