Vztahy

Jak poznáte nevěru u svého partnera?

Jak poznáte nevěru u svého partnera?

Tak o tom bych mohla vyprávět sama, ale vezměme to obecně. Někdo je při nevěře obezřetnější, někdo si nedává pozor vůbec a je tak velmi snadné jej odhalit. Pokud muž ucítí, že si může dovolit cokoliv a vy to přejdete a odpustíte mu to, tak vězte, že toho okamžitě využije.

Tumisu / Pixabay

Jste na svém muži závislá například finančně? Pak si váš partner bude jistý tím, že vás klidně může podvést, ale vy od něj neodejdete, protože si nebudete chtít pohoršit. Funguje to u vás tak, že váš partner chce častěji sex jak vy? To je další důvod, proč si to bude hledat jinde. Shrneme to v jedno, muži si prostě vždycky důvod najdou, když budou chtít. Jak ale přijít na to, že je vám partner nevěrný?

První signály vám naznačí, že není něco v pořádku. Dost možná uvidíte, že si stále s někým píše, telefon před vámi neustále schovává, často si chodí telefonovat pryč a u psaní zpráv se usmívá? Pak vám něco tají. Chodí domů pozdě, začal o sebe dbát více než dřív a velmi si kontroluje to, co si bere na sebe a není mu to rozhodně jedno? Zbystřete.

Máte-li konkrétní podezření, tak jej sledujte. Musíte být ale mazanější než je on. Proto pokud se vydáte na sledovačku, tak si například půjčete cizí auto. Samozřejmě jej nemůžete sledovat v autě vlastním. Netroufáte-li si sledovat jej sama, tak poproste někoho blízkého, ke komu máte plnou důvěru.

Chtějte i fotky, abyste měla důkazní materiál v ruce. Chytit jej inflagranty nebude samozřejmě lehké, ale pokud jeho auto večer pravidelně parkuje v jisté ulici, kde nikoho neznáte, anebo možná znáte, tak tu něco nebude hrát. Zkuste mu zavolat a zeptat se kde je.

Nejspíše bude lhát a nepřizná se a pak můžete s pravdou ven. Pověste, že u jeho auta právě stojíte a nestojíte u něj v této ulici poprvé. Dostanete jej do pasti. Bude koktat a vymlouvat se. Bude muset s pravdou ven. Samozřejmě, že nikomu z vás milé dámy nepřeji, abyste musela nevěru řešit, ale chlapům se prostě věřit nedá. Bohužel.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *