Co když partner není schopný sexu

Hedy

Co když partner není schopný sexu

Stalo se vám, že váš partner nebyl schopný sexu a milostný akt skončil ještě dříve, než mohl začít? I to se bohužel stává. Nebuďte z toho rozhozeni. Důležitou roli hraje totiž psychika. Vliv na sexuální apetit má jednak stres, pak také nemoc a roli hraje také to, jak se dva partneři spolu cítí. Pokud má muž problémy s erekcí, tak to neznamená, že byste jej nepřitahovala. I nervozita dokáže nadělat spousty paseky. Své může udělat také nedostatek zkušeností, ale také únava a hádky. Nezoufejte a nepropadejte panice, když se vašemu partnerovi něco podobného stane. Stačí znát pár věcí, které celou tuto situaci změní.

Markgraf-Ave / Pixabay

Co dělat

Pokud má muž s tímto problémy, pak to chce pravidelný sex. Muž by se mu měl věnovat pokaždé, když to na něj přijde a to klidně i sám. U předehry by pak nemělo docházet k jejímu zkracování, ale naopak, předehra by se měla pořádně protáhnout. Samotný akt by se pak měl zkrátit. Nedokáže-li muž ejakulaci protáhnout, tak by měl partnerku uspokojit jiným způsobem. Je to o domluvě, pokud si partnerka řekne, jakým způsobem by měla být uspokojená, tak by u muže neměl být problém. Mužům by měli pomoci znecitlivující gely a masti, ty nehledejte v lékárnách, ale v sex shopech, nebo na internetu. Pokud nechcete nic kupovat, tak zkuste stisknout penis pod žaludem před tím, než dojde k vyvrcholení. Dobré je také odtáhnout varlata od těla.

Řešení existuje

Vše by bylo dobré stihnout ještě před vyvrcholením, jinak partnerovi dopřejete tak akorát slabý orgasmus. Pokud chcete řešit tento problém bez lékaře, tak můžete sáhnout po volně dostupných lécích a pokud chcete, aby o tom lékař věděl, což by samozřejmě bylo lepší, protože u muže mohou tuto věc způsobovat jiná zdravotní rizika, tak se poraďte nejprve s obvodním lékařem, od věci není ani to, pokud si promluvíte s psychologem.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply