Vztahy

Moje kamarádka mi přebrala muže

Moje kamarádka mi přebrala muže

mana2014 / Pixabay

Není to vůbec ojedinělý případ a bohužel se to občas stane. Máte kamarádku, které se se vším svěřujete a ta vám přebrala muže? Jak se s takovou situací vyrovnat?

Není to samozřejmě jednoduché, protože jste byla zklamaná hned dvakrát. Jednak zrazená od vašeho muže a pak také od kamarádky, které jste tolik důvěřovala a svěřovala se jí se vším, co vás trápilo. A co udělala ona? Použila tuto skutečnost proti vám. Že spolu již kamarádit nebudete, je asi jasné. Možná vám v hlavě šrotuje, jak se kamarádce pomstít. To však pusťte z hlavy, protože pokud váš muž dokázal ublížit vám, ublíží i vaší kamarádce, to je jisté na 90%.

Vám v této situaci nezbude, než se s tím vyrovnat a jít dál. Je to bolestné, obzvláště pokud přijdete hned o dva blízké lidi najednou, jenže ve finále vám ani nic jiného než se z celou situací srovnat, opravdu nezbude a vy se budete muset bavit s jinou kamarádkou, které už se minimálně v začátcích nebudete svěřovat až v takovém rozsahu, jako té minulé kamarádce a pak se budete muset poohlédnout po jiném partnerovi.

Život jde dál a také ten váš bývalý ničema není rozhodně jediným mužem na světě. Vězte, že ještě stále existují muži čestnější, kteří se umějí chovat a vědí, co pro ně jejich drahá polovička znamená.

Budete se asi cítit velmi mizerně, ale tato doba přejde v momentě, kdy si k sobě najdete lepší protějšek, než který jste měla doposud. Čeká vás opět to krásné, kdy si budete moci užívat lásky, zamilovanosti a těch neobyčejných začátků, které vše toto příjemné provází. V momentě, kdy poznáte nového muže, z vás všechen stres, napětí a nevraživost k opačnému pohlaví spadne a vy se budete cítit opět šťastně.

Na kamarádku zapomeňte, možná jí ještě jednou poděkujete za službu, kterou pro vás udělala, protože si najdete někoho lepšího, s kým se budete cítit šťastněji a komu budete moci důvěřovat.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *