Co muže zaručeně odradí od sexu

Hedy

Co muže zaručeně odradí od sexu

Pokud budete chtít s nějakým mužem ještě někdy spát tak tyto věci určitě nedělejte.

Křik

Věc kterou muži nemají rádi je nadměrný křik. Samozřejmě, křičet slastí s mírou aby věděli, že sex prožíváte stejně vášnivě jako oni, to ano, ale ne aby se to zase moc přehánělo.

Zdlouhavý rozhovor

Co muže opravdu odradí je mluvení před sexem, to opravdu není dobrý nápad. Pokud se jedná o to, že mu potřebujete nutně něco říci, nechte to plavat a řekněte mu to někdy jindy, ale ne před sexem.

Sperma a naše ústa

Autor obrázku: Bryan Brenneman

Další věc je, jak „neškodně“ vyplivnout sperma. Muži tohle opravdu nemají rádi. Ne všichni, ale někteří toberou tak, že nám na nich něco nechutná, nebo že snad páchnou, protiví se nám.

Pokud patříte k ženám, které to nemůžou mít v puse, je ideální a pro obě strany nejméně choulostivé sperma jednoduše ze své pusy dostat nenápadně nějakou sexuální praktikou. Zkuste třeba semenem potřísnit penis a začít ho mezitím, co to budete z pusy vypouštět ven, ho jazykem jemně masírovat. Určitě nic nepozná.

Nebo si sperma nechat samovolně stéct po bradě až dolu na bříško. Muži milují, když je jejich ejakulát na vašem těle.

Holit či neholit?

Další nedílnou součástí, co muže často odradí je nedbalost. Neoholená partnerka ať už v intimních partiích, v podpaží nebo na nohou. Stejně tak pokud narazí na prasátko, které se koupe jednou za čas… to je asi věc, která by od sexu odradila kohokoli.

Dlouhé přípravy

A poslední věcí v tomto seznamu je moc velká starost ženy o to, aby sex proběhl podle plánu. Příliš navoněné povlečení, hodina strávená v koupelně, příprava dobrůtek, dolaďování romantické atmosféry, sexy prádlo které se svléká příliš obtížně… to tedy opravdu nikoho nenadchne, minuty se sčítají a čekání je nekonečné. Pokud má muž chuť na sex a vy také, musí to být hned a ne až za hodinu. Muže a možná i ženu ta chuť opravdu přejde.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply