Tag Archives hodinky

Pěstujete si hezké ruce? Ozdobte je zlat...

Pěstujete si hezké ruce? Ozdobte je zlatými prsteny a zápěstí zdůrazněte lu...

Pěstujete si hezké ruce? Ozdobte je zlatými prsteny a zápěstí zdůrazněte luxusními hodinkami. Která žena by nechtěla upoutat pozornost prostřednictvím svých krásných, šlechtěných rukou? Zvláště teď, kdy se velmi rychle a snadno opálíme, jsou ruce i celkově naše pleť po... číst více »

Nevíte, jaké vybrat kvalitní pánské hodi...

Nevíte, jaké vybrat kvalitní pánské hodinky? Poradíme

Nevíte, jaké vybrat kvalitní pánské hodinky? Poradíme Hodinky vyjadřují vkus a osobnost jejich majitele. Před samotným výběrem je proto dobré mít alespoň elementární znalosti o hodinkách a vědět, za jakým účelem se kupují. Hledáte hodinky na běžné nošení,... číst více »

Podtrhněte svůj vzhled stylovými hodinka...

Podtrhněte svůj vzhled stylovými hodinkami

Všimli jste si toho také? Muž, který má nějakým způsobem zajímavé hodinky je často úspěšnější. Působí mužněji na ženy, sebevědomě a dominantně na jiné muže, je prostě výrazný pro všechny. Když zvolíte vkusné a k oblečení, které budete mít na sobě, hodící se... číst více »

DKNY

DKNY

DKNY Řada čtyř písmen za sebou je módní značka, kterou svými iniciály pojmenovala americká módní návrhářka Donna Karan – DK. Další dvě písmena, tj. NY označují město New York. Za každých okolností být ženou Její modely jsou cenově dostupné a vyzařují ženskost... číst více »

Dunlop

Dunlop Historie této, pro lidstvo velice důležité značky, se začala psát již v devatenáctém století. A i když je článek spíše z oděvního prostředí, je nutno původ a... číst více »

hodinky

Jak být ještě více sexy

Jak být ještě více sexy Každá žena chce být přitažlivá a sexy, ne každé se to ale daří. Nejprve je třeba začít u oblečení. Pozorně se podívejte na svoji postavu a... číst více »